WhatsappWhatsApp ile Online Destek!
Doğum Günüm ve Gelen Mesajlar

google doodle
Bu gün 3 Temmuz 2013.Tam 31 yıl olmuş dünyaya ayak basalı, iyisiyle kötüsüyle tam 31 yıl geçmiş dün gibi.Hayat gerçekten enteresan.Ne zaman ne olacağı başımıza ne geleceğini sadece Allah biliyor.Bize kalansa çok basit; verilen nimetlere şükretmek.

Sizleri bilmem ama sürekli şükrediyorum.Verilen işe, sağlığa, yeteneğe, iradeye, nimetlere, arkadaşlarıma ve en önemliside aileme.Çevrem beni suskun bilir fazla konuşmayı, fikir beyan etmeyi sevmem.Konuşacaklarım varsa düşünerek konuşurum.Genelde izlemeyi, dinlemeyi ve öğrenmeyi severim.Her lafa atlamam ama her denilene inanırım.Hayat bu ya karşımızdakileride kendimiz gibi biliriz.

Yine şükürler olsun aileme ki küçüklükten aldığım terbiye ile yalan söylemeyi ne becerebildim nede söylemeyi sevdim.İnsanları hiçbir zaman kırmamaya mutlu etmeye çalıştım.Paraya değer vermedim her zaman araç olarak kullandım.

Şu an yeni evimin balkonunda keyifle oturuyorum tüm sorunlara ve müşterilerimin sorularına rağmen 🙂 Çünkü bugün yeni bir yıl başladı benim için, 1.5 yaşında kızım gelecek için planlarım var.Yaşamak için nedenlerim, mutlu olmak için küçük sebeplerim.Geceden beri gelen doğum günü mesajlarına değinmek istedim uzun aradan sonra yazdığım bu yazımda.Saat 00’ı gösterdiğinde otomatik gelen mesajlar.Kimileri can sıkarken bu saatte mesajmı olur diye, kimisede tebessüm ettirmedi değil hani.

Sırayla yazacağım ve ekte göndereceğim resimler sizinde başınıza gelmiş yada gelecek olabilir.Canınızı sıkmayın sadece şükredin, Hala Hayattasınız.!

Google : Görünce gerçekten şaşırdım anasayfada doodle olarak güzel bir pasta ve üzerine gelince Doğum Günün Kutlu Olsun Fatih! yazıyor.Tabi ilk defa karşılaşınca hemen resmin üzerine bastım google plus sayfama yönlendirdi 🙂

GittiGidiyor: Çok sık alışveriş yaptığım bir yer olmasada her sene %5 indirim gönderiyor, haliyle hakkım yanıyor.Bir gün kullanıcam ama ne zaman! kısmet 🙂

Dominos: Renkli ve eğlenceli kutluyorlar güzel bir mesajla.Tabi hediyesinide ihmal etmiyor! Sufle ? yinede teşekkür ederim burdan 🙂

Telekom&Ttnet: 8 Yıldır kesintisiz müşterileriyim.Ayrıca dost müşteri programınada üyeyim.Ev kullanısı için çıkardıkları tüm ürünleri denedim.Ama yine kuru bir otomatik mail? hediye bekletim devam ediyor, ama sakın tivibu 1 aylık üyelik olmasın!

Teknosa: Belkide en işe yarar hediyeyi kısa mesaj ile teknosa gönderdi.300TL alışverişe 30TL indirim kodu.Ne diyim teşekkürler Teknosa.

Bunların dışında misli, finansbank ve hatırlayamadığım diğerleri.Ha unutmadan gizli numara ile arayan bets10 bile oldu ne diyeyim sizede teşekkürler hatırladığınız için 🙂

Tabi bunların dışında en güzeli Facebook.Dolaylı yoldan da olsa insanlara hatırlatıyor ve düşünceli olan (bazı) arkadaşlarımda iletişim kuruyor.Hayat istesekte istemesekte devam ediyor, bugn hatırlananlar yarın unutuluyor.İz bırakıp gitmek dileğiyle selamlar..!

BİLGİLER
tarafından 19 Ağustos 2013 - 16:33 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 6 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
0005015
Bugünkü Ziyaretler : 10
Dünkü Ziyaretler : 96
Bu Ay: 1920
Bu Sene : 4970
Toplam : 5015
Bugünkü Hitler : 68
Toplam Hit : 30105
Çevrimiçi Kişiler: 3
IP Addresiniz: 52.70.240.171